نتایج مسابقات ورزشی کارکنان ۱۳۹۷
فوتسال کارمندان :
دوشنبه 17 دی
حراست - روابط عمومی | 0-6 |
سازمان مرکزی ب - پردیس | 2-5 |
سازمان مرکزی الف - حفاظت فیزیکی | 1-7 |
چهارشنبه 19دی
دامپزشکی - فیزیک | 1-8 |
امور دانشجویان - پردیس | 4-7 |
سازمان مرکزی ب- حراست | 3-2 |
شنبه 22 دی
کشاورزی - فیزیک | 5-3 |
سازمان مرکزی الف - دامپزشکی | 0-1 |
سازمان مرکزی ب- روابط عمومی | 2-5 |
دوشنبه 24 دی
دامپزشکی - حفاظت فیزیکی | 1-6 |
سازمان مرکزی الف - کشاورزی | 5-2 |
حراست - امور دانشجویان | 0-4 |
چهارشنبه 26دی
حراست - پردیس | 3-5 |
روابط عمومی - امور دانشجویان | 11-1 |
سازمان مرکزی الف - فیزیک | 1-4 |
شنبه 29دی
کشاورزی - حفاظت فیزیکی | 8-2 |
سازمان مرکزی ب - امور دانشجویان | 3-5 |
پردیس - روابط عمومی | 1-6 |
دوشنبه 1 بهمن
دانشکده دامپزشکی - دانشکده کشاورزی | 13-1 |
دانشکده فیزیک - حفاظت فیزیکی | 7-0 |
شنبه 6 بهمن (نیمه نهایی)
سازمان مرکزی الف - سازمان مرکزی ب | 5-8 |
مدیریت حراست - دامپزشکی ( درضربات پنالتی حراست برنده شد) |
1-1 |
چهارشنبه 10بهمن (نهایی)
دامپزشکی - سازمان مرکزی ب |
0-5 |
مدیریت حراست - سازمان مرکزی الف |
1-3 |
فوتسال اساتید :
سه شنبه 18 دی
دامپزشکی - علوم ریاضی | 5-2 |
مهندسی برق - علوم انسانی | 8-2 |
یکشنبه 23دی
دامپزشکی - مهندسی برق | 2-0 |
کشاورزی اهر - علوم طبیعی | 1-4 |
سه شنبه 25 دی
علوم انسانی - علوم طبیعی | 2-2 |
کشاورزی اهر - ریاضی | 2-2 |
یکشنبه 30 دی
علوم انسانی - دامپزشکی | 0-6 |
کشاورزی اهر - برق | 1-6 |
سه شنبه 2 بهمن
علوم طبیعی - ریاضی | 4-0 |
کشاورزی اهر - دامپزشکی | 2-4 |
یکشنبه 7 بهمن
علوم انسانی - ریاضی | 4-1 |
علوم طبیعی - برق | 0-5 |
سه شنبه 9 بهمن
علوم طبیعی - دامپزشکی | 3-6 |
علوم انسانی - کشاورزی اهر | 4-1 |
ریاضی - برق | 1-6 |
والیبال :
یکشنبه 16 دی
ادبیات - ریاضی | 0-2 |
امور دانشجویی - حوزه ریاست | 0-2 |
اساتید کشاورزی -سازمان مرکزی | 1-2 |
سه شنبه 18دی
شیمی ب - حفاظت فیزیکی | 2-0 |
کشاورزی اهر - سه علامه | 0-2 |
فنی مرند - الهیات | 0-2 |
چهارشنبه 19 دی
ادبیات - حوزه ریاست و شیمی | 0-2 |
امور دانشجویان - ریاضی | 0-2 |
حراست - شیمی ب | 0-2 |
یکشنبه 23دی
کشاورزی اهر- الهیات | 0-2 |
اساتید کشاورزی - حراست | 0-2 |
فنی مرند - سه علامه | 0-2 |
سه شنبه 25دی
حراست - سازمان مرکزی | 0-2 |
الهیات - سه علامه | 1-2 |
دامپزشکی - کشاورزی اهر | 2-0 |
چهارشنبه 26دی
حوزه ریاست و شیمی - ریاضی | 0-0 |
اساتید کشاورزی - حفاظت فیزیکی | 0-2 |
فنی مهندسی مرند - کشاورزی اهر | 0-0 |
یکشنبه 30دی
سازمان مرکزی - حفاظت فیزیکی | 0-2 |
ادبیات - امور دانشجویان | 0-0 |
سه شنبه 2 بهمن
سازمان مرکزی - شیمی ب | 0-2 |
دامپزشکی - فنی مرند | 2-1 |
چهارشنبه 3 بهمن
دامپزشکی - الهیات | 2-0 |
اساتید کشاورزی - شیمی ب | 0-2 |
یکشنبه 7 بهمن
دامپزشکی- سه علامه | 0-2 |
حراست - حفاظت فیزیکی | 0-2 |
چهارشنبه 10 بهمن
اساتید کشاورزی - مرند | 0-0 |
کشاورزی اهر - حراست | 0-0 |
چهارشنبه 10 بهمن
اساتید کشاورزی - مرند | 0-0 |
کشاورزی اهر - حراست | 0-0 |
چهارشنبه 1 اسفند( نیمه نهایی)
حراست- امور دانشجویان | 2-1 |
کشاورزی اهر - اساتید کشاورزی | 2-1 |
شنبه 3 اسفند (نهایی)
حراست - کشاورزی اهر | 2-1 |
امور دانشجویان - اساتید کشاورزی | 2-0 |