اطلاعیه ها - آرشیو

مسابقات دو و میدانی دانشجویان دختر دانشگاههای شهر تبریز(جام شهدای مدافع حرم)

مسابقات دو و میدانی دانشجویان دختر دانشگاههای شهر تبریز(جام شهدای مدافع حرم)

مسابقات دوومیدانی (گرامیداشت شهدای مدافع حرم) دانشجویان دختر دانشگاه¬های تبریز مسابقات دو و میدانی دانشجویان دختر دانشگاه¬های تبریز (گرامیداشت شهدای مدافع حرم) در روز یکشنبه ۱۵ اسفند ۹۵ به میزبانی اداره کل تربیت بدنی استان آذربایجان شرقی و با حضور دانشجویان دختر دانشگاههای شهر تبریز در سالن کوثر برگزار گردید که در نهایت، فریبا علیزاده در ماده ۶۰ متر با مانع و ۲۰۰ متر مقام دوم، فاطمه پاشازاده در مواد ۲۰۰ و ۴۰۰ متر مقام اول، مهناز زارع در مواد ۱۵۰۰ و ۳۰۰۰ متر مقام اول، لیلا الفتی در ماده ۸۰۰ متر، مقام دوم و فریبا زارع در ماده ۸۰۰ متر مقام سوم را کسب نمودند. در نتیجه تیمی هم دانشگاه تبریز با کسب بیشترین مدال به مقام قهرمانی دست یافت.

ادامه مطلب
مسابقات ورزشی خواهران

مسابقات ورزشی خواهران

مسابقات ورزشی کارکنان خواهر به مناسبت گرامیداشت دهه‌فجر در رشته‌های شنا، دوهمگانی، پرش با گونی، طناب زنی، پرتاب توپ به سبد از تاریخ ۱۷/‏۱۱/‏۹۵‬ لغایت ۱۱/۲۰/ ۹۵ برگزار گردید. که در پایان در مسابقات دو همگانی، خانمها فرزانه کیومرزی، فاطمه عدیمی و صفری حاتم زاده، در رشته طناب زنی، سکینه عباسی، صغری حاتم زاده و فاطمه عدیمی، در مسابقات پرش با گونی، صغری حاتم زاده، زینب قلمی و سمیرا میرزادوست، در پرتاب توپ به سبد، فاطمه روزافزون، سکینه عباسی و فاطمه عدیمی و در مسابقات شنا (۳۳ متر آزاد زیر ۴۰ سال) ایلقار جعفری، وجیهه جوانی و زینب قلمی، در ماده ۳۳ متر آزاد بالای ۴۰ سال، فرزانه کیومرزی، منیره داور و منصوره محمدلو و در ماده ۶۶ متر آزاد، وجیهه جوانی، فرزانه کیومرزی و ایلقار جعفری به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب نمودند.

ادامه مطلب
مسابقات کاراته قهرمانی کشور

مسابقات کاراته قهرمانی کشور

تیم کاراته پسران دانشگاه تبریز به مقام سوم مسابقات کاراته قهرمانی کشور دست یافت. این مسابقات به میزبانی دانشگاه بو علی همدان و از ۷ الی ۱۱ اسفند ماه سال جاری برگزار شد. در این مسابقات، تیم کاراته دانشگاه تبریز با کسب یک مدال طلا توسط جواد سیف اله زاده در کاتای انفرادی و یک مدال نقره توسط امیررضا فرشباف، مرتضی نیک خصال و جواد سیف اله زاده در کاتای تیمی، به مقام سوم مسابقات دست یافت.

ادامه مطلب